دو موکب خامیاران در کرمانشاه و قصر شیرین برپا می گردد

به گزارش وبلاگ خوراکی، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمانشاه گفت: خادمیاران کرمانشاه در ایام اربعین آماده پذیرایی از زائرین حسینی در دو موکب مزین به نام مبارک امام رضا (ع) در شهر کرمانشاه و قصر شیرین خواهند بود.

دو موکب خامیاران در کرمانشاه و قصر شیرین برپا می گردد

به گزارش ، سید جعفر امامیان گفت: خادمیاران کرمانشاه در ایام اربعین آماده پذیرایی از زائرین حسینی در دو موکب مزین به نام مبارک امام رضا (ع) در شهر کرمانشاه و قصر شیرین خواهند بود.

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمانشاه با اشاره به سفر یک روزه خود همراه با مدیرعامل بنیاد کرامت امام رضا (ع) به مرزخسروی، گفت:در این سفر نشستی در فرمانداری قصر شیرین با حضور مسئول قرارگاه مرکزی اربعین استان کرمانشاه و دبیر ستاد اربعین آستان قدس رضوی برگزار شد.

او در ادامه اضافه نمود:با توجه به کوشش های اجرا شده جهت بازگشایی مرز خسروی و آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای اعزام زوار از این مرز، پیش بینی های لازم جهت برپایی یک موکب با ارائه خدماتی همچون اسکان، تغذیه، فرهنگی و تبلیغی به زائرین اربعین صورت پذیرفت.

امامیان با اشاره به مهمان نوازی و زائر پذیری مردم کرمانشاه در طول تاریخ و زیارت عاشقان اباعبدالله از کرمانشاه به عنوان دروازه عتبات و عالیات گفت: پذیرایی از زائرین ابا عبدالله را بر خود لازم میدانم و همچون سال گذشته موکب امام رضا (ع) در کرمانشاه برپا می شود و خادمیاران آماده پذیرایی و ارائه خدمت به زوار در زمینه اسکان، تغذیه، فرهنگی و تبلیغی خواهند بود.

انتهای پیغام/ز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "دو موکب خامیاران در کرمانشاه و قصر شیرین برپا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دو موکب خامیاران در کرمانشاه و قصر شیرین برپا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید