دخترخوانده قاضی منصوری تمایلی به پیگیری پرونده ندارد

به گزارش وبلاگ خوراکی، در آخرین روز های خرداد سال گذشته رسانه های رومانی خبر از خودکشی قاضی غلامرضا منصوری در هتل محل استقرار وی در این کشور دادند. خبر خودکشی قاضی منصوری نخستین خبری نبود که آن روز ها نام این قاضی بازنشسته اجراییات بخش لواسانات، که نام پر آوازه ای در دادسرای فرهنگ و رسانه نیز داشت، را بر سر زبان ها انداخت. چند روز پیش از آن نام وی در پرونده فساد مالی اکبر طبری آورده شده و سخنگوی قوه قضائیه از احضار وی خبر داده بود. با این وجود جسد قاضی منصوری به ایران بازگشت و خانواده اش شامل خواهر و برادر پیگیر پرونده در دادسرای جنایی شدند تا رمز و راز مرگ برادر را دریابند. حالا، اما گره جدید بر راه است؛ فرزند خوانده قاضی منصوری!

دخترخوانده قاضی منصوری تمایلی به پیگیری پرونده ندارد

به گزارش اعتمادآنلاین، سید محمود علیزاده طباطبایی درباره شرایط زندگی خانوادگی قاضی منصوری گفت: مرحوم قاضی منصوری بچه دار نمی شدند و سال ها پیش دختری را در سنین بسیار پایین به فرزندی قبول نموده که نام این دختر خانم در شناسنامه ایشان است و شناسنامه دختر را نیز به نام خود گرفته اند. البته همه خانواده و بخشی از همکاران و نزدیکان ایشان از این مساله آگاه بوده اند.

علیزاده طباطبایی درباره آخرین شرایط پیگیری پفراینده قاضی منصوری به گره های جدید در فرایند کار پفراینده اشاره و تاکید نمود: در ابتدای امر من با مراجعه خواهر و برادر قاضی منصوری، وکالت ایشان را قبول و شکایت را دردادسرای جنایی ثبت کردیم، اما برای ادامه کار باید منتظر انجام کار های انحصار وراثت می شدیم.

وی ادامه داد: تصور خانواده نیز این بود که اختلافی در این زمینه وجود ندارد، چون آقای منصوری تنها همین یک دخترخوانده را داشتند که اسم ایشان را در شناسنامه خود وارد نموده بودند.

علیزاده طباطبایی درباره شرایط انحصار وراثت در این شرایط گفت: بعد از این که مساله انحصار وراثت را پیگیری کردیم، متوجه شدیم که دختر خوانده قاضی منصوری مدعی است و می گوید من تنها وارث قانونی آقای منصوری هستم که با این حساب تنها، ولی دم مرحوم منصوری، این دختر خانم می گردد که می گوید تمایلی به پیگیری پفراینده و شکایت در دادسرای جنایی ندارد.

این وکیل دادگستری اضافه نمود: اگر ایشان تنها، ولی دم باشند، دیگر خواهر و برادر قاضی منصوری به عنوان، ولی دم نمی توانند شکایتی در ارتباط با آنالیز این پفراینده از نظر جنایی در ارتباط با خودکشی قاضی منصوری داشته باشند.

علیزاده طباطبایی درباره آخرین شرایط پیگیری این پفراینده اعلام کرد: خانواده دادخواست نفی نسب دادند که در استان خراسان مطرح است و منتظر هستیم تا با انجام کار های آنالیز قانونی، مساله نفی نسب پیگیری گردد.

وکیل برادر قاضی منصوری در این باره توضیح داد: اگر رای به نفی نسب صادر گردد، اولیای دم برادر و خواهر قاضی منصوری می شوند و می توانند موارد را پیگیری نمایند، در غیر این صورت دختر خانم ایشان، که در حقیقت دخترخوانده قاضی منصوری است، تصمیم گیر است. او هم اکنون می گوید تصمیمی برای پیگیری موضوع در دادسرای جنایی ندارد و تنها مدعی ارث و اموال آقای منصوری است.

علیزاده طباطبایی اعلام کرد که در شرایط فعلی بیشترین درگیری به حوزه ارث و اموال آقای منصوری در این پفراینده اختصاص دارد.

منبع: فرارو

به "دخترخوانده قاضی منصوری تمایلی به پیگیری پرونده ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دخترخوانده قاضی منصوری تمایلی به پیگیری پرونده ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید