خبر خوش برای جاماندگان یارانه؛ یارانه تیر قابل برداشت است؟

به گزارش وبلاگ خوراکی، اگرچه قرار بود یارانه جاماندگان تا عید غدیر واریز شود، اما برخی از این افراد می گویند همزمان با واریز یارانه 9 دهک اول درآمدی جامعه، یارانه آن ها هم واریز شده است. اما قابل برداشت نیست.

خبر خوش برای جاماندگان یارانه؛ یارانه تیر قابل برداشت است؟

به گزارش تجارت نیوز، سومین مرحله یارانه 300 و 400 هزار تومانی در تاریخ 21 تیر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز شد. در اطلاعیه سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام شده است که تنها کمک معیشتی دهک اول تا نهم واریز شده و قابل برداشت است و یارانه جاماندگان در تاریخ دیگری واریز می شود.

اما بررسی ها نشان می دهد برخی از جاماندگان همزمان با واریز یارانه مرحله سوم، این پول را دریافت کرده اند. اما هچمنان قابل برداشت نیست.

برخی دیگر، اما همچنان منتظر واریز یارانه تازهند و نمی دانند آیا جزو 9 دهک درآمدی دسته بندی شده اند یا جزو دهک دهم. به نظر می رسد دولت در واریز این یارانه خطا کرده و یارانه برای برخی از جاماندگان واریز شده و برای برخی دیگر نه.

یارانه تیر قابل برداشت است!

در ادامه پیام برخی از مخاطبان را می خوانید. افرادی که در لیست جاماندگان بوده اند و علاوه بر دریافت یارانه اردیبهشت، یارانه خرداد و یا خرداد و تیر برای آن ها واریز شده است.

من باز نشسته بیمه اجتماعی هستم یارانه منو قطع کردن اعتراض کردم یک میلیون و 100 برام ریختن که تا الان نتونستم بر داشت کنم.

برای ما هم دو ماه واریز شد (خرداد و تیر)، اما هنوز قابل برداشت نیست؟

ما یارانه اومده برامون، ولی نمی تونیم برداشت کنیم این چه وضعشه آخه؟

تا الان دو تا یارانه برای ما ریختن. یکی اردیبهشت و یکی هم این ماه داده شده. دومی را برداشت کردیم. اما اولی هنوز قابل برداشت نیست.

یارانه خرداد هنوز قابل برداشت نیست؟

ما از جاماندگان یارانه هستیم. این ماه 800 ریختن، ولی قابل برداشت نیست. چرا؟

برای من یارانه تیر ماه واریز شده و قابل برداشت هم شد. اما پولی که اردیبهشت واریز شده هنوز هم مسدود هست. چرا دومی قابل برداشته اولی نه؟

یارانه ما از اردیبهشت قطع شد ماه قبل نفری 300 تومن ریختن که مسدود بود دیشب هم نفری 300 ریختن که باز هم مسدود است با توجه به اعتراضی که کرده بودیم اگر قرار است یارانه نگیریم چرا به عنوان یارانه مبلغی رو میریزن، ولی قابل برداشت نیست لطفا جواب بدید

برای ما دونوبت یارانه ریختن، ولی قابل برداشت نیست چرا؟

برای من علاوه بر اولی گویا دومی همواریز شده. کارت که میزنم موجودی رو نشون نمیده، اما رفتم بانک گفتن مبلغ تازه به حسابم اومده.

من تونستم یارانه تیر رو برداشت کنم. اما اون یارانه ای که خرداد واریز کردن توی حسابم هست، اما قابل برداشت نیست.

منبع: فرارو

به "خبر خوش برای جاماندگان یارانه؛ یارانه تیر قابل برداشت است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوش برای جاماندگان یارانه؛ یارانه تیر قابل برداشت است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید