جاده فردو تا اطلاع ثانوی مسدود است

به گزارش وبلاگ خوراکی، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم گفت: جاده فردو به دلیل بارش سنگین برف تا اطلاع ثانوی مسدود است.

جاده فردو تا اطلاع ثانوی مسدود است

به گزارش وبلاگ خوراکی، اکبر سلیمیان با اشاره به تداوم بارش برف در بخش کهک اظهار کرد: بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان، با سرانجام بارش ها، شاهد کاهش برودت هوا و یخبندان در این بخش خواهیم بود.

وی اضافه نمود: بر این اساس میزان برف در حاشیه جاده منتهی به روستای فردو و منطقه برف انبار به یک متر رسیده و کار بازگشایی جاده را با مشکل روبرو نموده است.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم با بیان اینکه در این شرایط ماشین آلات سنگین راهداری هم نمی توانند وارد منطقه شوند گفت: مسیرهای منتهی به مناطق بالادست فردو کاملا مسدود هستند و لذا از هم استانی های ارجمند می خواهیم از تردد در این جاده خودداری نمایند.

وی ادامه داد: اکیپ های راهداری در همه جاده های مواصلاتی استان مستقر هستند و در بخش کهک نیز در حالت آماده باش کامل قرار دارند.

سلیمیان اظهار داشت: از ابتدای بارش ها در قم، 1300 تن ماسه - نمک پاشی در محورهای مواصلاتی استان اجرا شده و 60 نفر از پرسنل و نیروهای امدادی اداره کل راهداری و حمل و جاده ای استان هم در هشت راهدارخانه به حال آماده باش هستند.

معاون راهداری این اداره کل با اشاره به هماهنگی های اجرا شده با ستاد بحران استانداری قم برای واکنش سریع در هنگام بروز بحران های جاده ای مطرح کرد: درخواست ما از هم استانی های محترم این است که تا اتمام بارش ها و پاکسازی کامل جاده ها، از انجام سفرهای غیرضروری در مسیرهای برف گیر خودداری نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جاده فردو تا اطلاع ثانوی مسدود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاده فردو تا اطلاع ثانوی مسدود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید