به دنبال متخلفان صید پرندگان آبزی در تالاب های خوزستان

به گزارش وبلاگ خوراکی، مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان از دستگیری بیش از 62 متخلف شکار و صید در خوزستان در یک ماه گذشته اطلاع داد.

به دنبال متخلفان صید پرندگان آبزی در تالاب های خوزستان

به گزارش وبلاگ خوراکی، محمدجواد اشرفی اظهار کرد: همزمان با شروع فصل مهاجرت پرندگان آبزی و کنارآبزی به تالاب های استان خوزستان، کار پایش و کنترل شکار و صید در تالاب ها با جدیت بیشتری در حال اجرا است که در این راستا در یک ماه گذشته بیش از 62 متخلف شکار و صید در استان دستگیر شدند.

وی با اشاره به تعداد تخلفات این افراد، اضافه نمود: تخلفات کشف شده توسط یگان حفاظت محیط زیست خوزستان در این مدت 51 مورد بوده است. همچنین بیش از هشت قبضه سلاح شکاری به همراه 59 مورد ادوات شکار از قبیل تور، دستگاه شوک الکتریکی و موتور برق از متخلفین کشف شده است. متخلفین نیز جهت پیگیری مراحل قانونی به مراجع قضایی استان معرفی شده اند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: در شش ماهه نخست امسال نیز یگان حفاظت محیط زیست خوزستان پیروز به دستگیری 412 متخلف شکار و صید در سطح استان شد.

وی مطرح کرد: در مجموع تعداد کل تخلفات در این مدت در حوزه یگان 227 مورد بوده که نسبت به سال گذشته حدود 20 درصد کاهش داشته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "به دنبال متخلفان صید پرندگان آبزی در تالاب های خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به دنبال متخلفان صید پرندگان آبزی در تالاب های خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید