برترین قرعه برای پرسپولیس بازی با الهلال بود

به گزارش وبلاگ خوراکی، حسین عبدی درباره شرایط پرسپولیس و صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: هرچند بازی با استقلال تاجیکستان هیجان زیادی داشت، اما موقعیت های زیادی روی دروازه ها خلق نشد. پرسپولیس خیلی خوب بازی کرد و خصوصاً در دفاع و ضد حمله عملکرد خوبی داشت. درست است موقعیت در بازی کم بود، اما هیجان بازی بالا بود و خدا را شکر پرسپولیس برنده از زمین بیرون آمد.

برترین قرعه برای پرسپولیس بازی با الهلال بود

وی در خصوص رویارویی پرسپولیس با الهلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا توضیح داد: قرعه الهلال به نفع ما بود. بازی این تیم با استقلال را دیدم؛ این الهلال نسبت به تیم چند سال گذشته ضعیف تر بود و هارمونی بالایی نداشت. الهلال فقط در خط جلو قوی بود و این نشان می دهد اگر بتوانیم بازی همیشگی خودمان را انجام دهیم، مطمئنا می توانیم این بازی را ببریم؛ بنابراین برترین قرعه برای پرسپولیس همین الهلال بود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره خرید های نو این تیم گفت: زود است در این مورد حرف بزنیم. با این حال پرسپولیس از هماهنگی آرمانی خود در خط جلو و هافبک فاصله گرفته، اما در خط دفاع خوب است. مطمئناً بچه ها رفته رفته هماهنگ تر و آماده تر می شوند. بازیکنان نو خصوصاً رضا اسدی باید سرعت فردی و تیمی خودشان را بالاتر ببرند تا به چیزی که می خواهند، برسند.

عبدی درباره گلایه کادر فنی پرسپولیس از فدراسیون فوتبال در ماجرای عدم جذب بازیکن خارجی اسم کرد: باید قانونمندی از جایی آغاز گردد تا پنجره تیم ها بسته نگردد و پرونده های بین المللی جمع گردد. باید از تمام پتانسیل ها استفاده کرد، اما اگر قرار است بازیکن خارجی بگیریم و پولش را ندهیم و در نهایت پنجره بسته گردد، همان بهتر که از بازیکنان داخلی استفاده کنیم. بازیکنان داخلی خیلی خوبی در تیم حضور دارند که به مراتب از نفرات خارجی که جذب می شوند بهتر هستند. همه به یاد دارند در دوره بعضی از دوستان که نامشان هم خیلی مطرح می گردد، دو بازیکن اوکراینی و یک بازیکن استرالیایی به پرسپولیس آمدند که حتی یک دقیقه هم بازی نکردند. این خرید ها پول دور ریختن است. بهتر است این فرصت را به بازیکنان ایرانی بدهیم تا از آن ها استفاده گردد.

منبع: فرارو

به "برترین قرعه برای پرسپولیس بازی با الهلال بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین قرعه برای پرسپولیس بازی با الهلال بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید