امری: برای رسیدن به فینال خوشبینم، بدنبال بردن والنسیا هستیم

به گزارش وبلاگ خوراکی، سرمربی آرسنال پیش از دیدار تیمش برابر والنسیا گفت که به عبور از سد این تیم و رسیدن به فینال این رقابت ها خوشبین است.

امری: برای رسیدن به فینال خوشبینم، بدنبال بردن والنسیا هستیم

امری: برای رسیدن به فینال خوشبینم، بدنبال بردن والنسیا هستیم

اونای امری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل والنسیا در دور رفت نیمه نهایی رقابت های لیگ اروپا نسبت به کسب نتیجه ابراز امیدواری کرد.

سرمربی آرسنال در این باره گفت: نمی توانیم از آرون رمزی استفاده کنیم. بازیکنان دیگری داریم اما او واقعا در فرم خوبی قرار داشت. آرون در زمین نیست اما همراه ما خواهد بود. 20 بازیکن خوب در اختیار داریم. پیش از این هم به دلیل مصدومیت ها دست به تغییر زدیم و برنده شدیم. برای مثال بدون رمزی، مونرئال و اوزیل بازی کردیم و بردیم. همراه با این بازیکنان باخت را هم تجربه کردیم.

امری درباره والنسیا گفت: آنها تیمی بزرگ با تاریخی غنی هستندو تجربه زیادی هم دارند. شانس ها در نیمه نهایی 50 - 50 است. این بازی برای هر 2 تیم اهمیت بالایی دارد. فعلا روی دیدار رفت تمرکز نموده ایم اما نیم نگاهی هم به دیدار برگشت هفته آینده داریم. هنوز لیگ برتر پیش رویمان است و می توانیم در زمره 4 تیم برتر لیگ باشیم. بازیکنان روی کار خودشان تمرکز نموده اند.

سرمربی آرسنال مطرح نمود: برای استفاده از تمامی فرصت ها، باید هر لحظه را غنیمت بشماریم. با گل نخوردن می توان برنده شد. باید هوشیار باشیم اما به دنبال پیروزی هستیم. توجه من به مقطع کنونی است. در این راه تجربه کسب کردم و حالا راه و روش جدیدی را در پیش گرفته ام. می خواهم داستان جدیدی بسازم. این راهی برای قهرمانی ما و رسیدن به لیگ قهرمانان است. 2 راه پیش روی ما واقع شده است. البته سرنوشت لیگ برتر دست ما نیست اما در لیگ اروپا واقعا فرصت خوبی پیش روی تیم واقع شده است. می خواهیم بسازیم و لذت ببریم. نیاز داریم تا فردا هواداران مان جو خاصی در استادیوم رقم بزنند. بسیار هیجان زده و خوشبین هستیم. البته می دانیم کار سختی پیش رو خواهیم داشت.

منبع: ایران ورزشی

به "امری: برای رسیدن به فینال خوشبینم، بدنبال بردن والنسیا هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امری: برای رسیدن به فینال خوشبینم، بدنبال بردن والنسیا هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید