بارسلونا لیونل مسی را برای ترک نوکمپ آزاد گذاشت

به گزارش وبلاگ خوراکی، یک نشریه اسپانیایی از امکان خروج کاپیتان تیم فوتبال بارسلونا از جمع آبی و اناری های کاتالونیا در خاتمه فصل اطلاع داد.

بارسلونا لیونل مسی را برای ترک نوکمپ آزاد گذاشت

به گزارش وبلاگ خوراکی، نشریه ال پائیس اسپانیا مدعی شده است که لیونل مسی در قراردادش با بارسلونا بندی دارد که به او اجازه می دهد در صورت تمایل در خاتمه فصل جاری بارسلونا را ترک کند. مسی از سال 2005 تا کنون هشت بار قراردادش با بارسلونا را تمدید نموده که آخرین مورد آن سال 2017 بوده است.

طبق ادعای ال پائیس توافق میان باشگاه بارسلونا و مسی وجود دارد که به کاپیتان آرژانتینی این تیم اجازه می دهد در خاتمه هر فصل، در تاریخ 30 ژوئن هر سال تمایل خود برای ترک نوکمپ را به اطلاع مسئولان باشگاه برساند. این توافق بدان معناست که ماندن مسی در بارسلونا صرفاً به میزان وفاداری او به بارسلونا بستگی دارد و اگر او زمانی به این نتیجه برسد که باید از آبی و اناری ها جدا گردد، آزاد خواهد بود که این کار را انجام دهد.

البته یک شرط وجود دارد که مسی بتواند در مدت قراردادش از بارسلونا جدا گردد و آن شرط این است که مقصد او خارج از اروپا باشد. ظاهراً این بند صرفاً به این منظور در قرارداد مسی گنجانده شده است که او هر زمان که خواست بتواند به آرژانتین برگردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بارسلونا لیونل مسی را برای ترک نوکمپ آزاد گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارسلونا لیونل مسی را برای ترک نوکمپ آزاد گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید