اسماعیلی: 4 امتیاز فاصله با صدر زیاد نیست

به گزارش وبلاگ خوراکی، فرشید اسماعیلی فاصله 4 امتیازی با صدرجدول را هرگزفاصله بعیدی نمی داند. هافبک تهاجمی استقلال به قهرمانی تیمش امیدوار است.

اسماعیلی: 4 امتیاز فاصله با صدر زیاد نیست

استقلال برای قهرمانی شانس دارد

فرشید اسماعیلی درباره انگیزه هایش پیش تقابل با علیرضا منصوریان حرف هایی به زبان آورده است. هافبک تهاجمی استقلال چنین گفته:علی آقا یک سال و نیم سرمربی من بود و شاید کسی بود که بیشتر به من اعتماد کرد و توانستم در تیم او در ترکیب ثابت بازی کنم. صد در صد خیلی انگیزه داشتم بتوانم برابر تیم او در ترکیب ثابت بازی کنم.واقعیت این است که ما به 3 امتیاز این بازی احتیاج مبرم داشتیم و می خواستیم ببریم تا شرایط مان را در جدول رده بندی بهتر کنیم و خدا را شکر در این بازی نمایش خوبی هم داشتیم.

بازیکنان استقلال درباره اسماعیلی می گویند گلزنی را اندازه پاس گل دادن دوست ندارد. اسماعیلی این موضوع را تایید می نماید: بله، بازیکنان تیم درست می گویند. شاید خیلی از بازیکنان از گلزنی بیشتر شادمان شوند ولی من پاس گل دادن را بیشتر دوست دارم. سبک بازی من طوری است که وقتی پاس گل می دهم بیشتر شادمان می شوم. اسماعیلی درباره اینکه چرا بعد ازگلزنی شادی نمی نماید، این پاسخ را داد: کلا بازیکنی نیستم که وقتی گل می زنم خیلی هیجان زده شوم.

اسماعیلی حالا که استقلال 2بازی را برده افسوس شکست مقابل تراکتورسازی را می خورد: آن بازی 6 امتیازی بود و ما اصلا نباید شکست می خوردیم. قبول دارم روز خوب ما نبود ولی شما هم نباید فراموش کنید که تراکتورسازی هم فقط یک موقعیت داشت که به گل رسید. البته این را بگویم که تیم ها در نیم فصل دوم زیاد موقعیت از دست می دهند و ما می توانیم اختلاف امتیاز را جبران کنیم. اسماعیلی شانس کمی برای قهرمانی تیمش قائل نیست: ما 4 امتیاز با صدر جدول فاصله داریم و این اختلاف زیادی نیست. حالا درست است که سپاهان یک بازی کمتر از ما دارد ولی این اختلافی نیست که ما نتوانیم آن را جبران کنیم و بعد از چند سال بتوانیم طرفداران مان را شادمان کنیم.

10-670

منبع: ایران ورزشی

به "اسماعیلی: 4 امتیاز فاصله با صدر زیاد نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسماعیلی: 4 امتیاز فاصله با صدر زیاد نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید