ادغام متل قو و هتل 5 ستاره اسپانیایی

به گزارش وبلاگ خوراکی، هتل های زنجیره ای اسپانیایی ملیا دیروز در بیانیه ای خاطرنشان کرد که میخواهد تا سال آینده در سواحل دریا خزر ایران هتل ساحلی 5 ستاره به ارتفاع 130 متر افتتاح کند.

ادغام متل قو و هتل 5 ستاره اسپانیایی

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ اولین هتل ساحلی خارجی در ایران در حال ساخته شدن است. هتل های زنجیره ای اسپانیایی ملیا روز گذشته در بیانیه ای اعلام نمود که تصمیم دارد که در برجی به ارتفاع 130 متر در نزدیکی دریای خزر در سواحل ایران تا سال آینده هتلی 5 ستاره افتتاح کند. این بیانیه پس از این اعلام شد که بعضی از تحریم های تجاری ایران در ژانویه 2016 لغو شد.

مدیر اجرایی این هتل های زنجیره ای در بیانیه گفت: ما با قطعیت به صنعت گردشگری ایران باور داریم. ما همواره در سرمایه گذاری در بازار های جدید پیشگام بودیم.

با ورود هتل های زنجیره ای آکور برای بهره برداری از هتل های خود در فرودگاه بین المللی امام خمینی، اولین گروه از هتل های خارجی پس از چند دهه در پاییز سال جاری وارد ایران شد.

سلمان شهر

هتل پنج ستاره گران ملیا قو در منطقه ای جدید در ساحل سلمان شهر (متل قو) ساخته خواهد شد. این هتل با هتل دیگری در ایران از هتل های زنجیره ای روتانا رقابت خواهد نمود تا به یکی از هتل های لوکس ایران پس از انقلاب تبدیل گردد.

ظاهرا این هتل در برج های سه قلوی متل قو افتتاح می گردد، برجی 130 متری با 319 اتاق مجلل خواهد بود که در حال ساخت است و از سال آینده آماده بهره برداری است. در کنار این هتل دو برج مسکونی-تجاری نیز درحال ساخته شدن است و علاوه بر باشگاه ورزشی، استخر و رستوران، مرکز خریدی هم دارد که اواخر سال گذشته شروع به کار کرد. این نخستین هتل خارجی کنار دریا خواهد بود که در چهار دهه گذشته در ایران افتتاح می گردد.

بر اساس پیش بینی سازمان بین المللی یورومانیتور تا 5 سال دیگر تعداد هتل های ایران از 768 به 900 می رسد. رئیس تحقیقات قسمت خاورمیانه یورومونیتور در این رابطه گفت: این یک فرصت بزرگ است. کیفیت اقامت در ایران براساس استاندارد های غرب نیست و ما انتظار تغییر زیادی در آن قسمت داریم که بیشتر توسط هتل های زنجیره ای بین المللی صورت بگیرد.

با این وجود هنوز هتل های زنجیره ای معروفی هم مثل کران پلازا، هیلتون و … هستند که برای حضور در ایران هم اکنون هیچ نقشه ای ندارند.

ممنوعیت های باقی مانده

در حالی که تحریم های مرتبط با برنامه هسته ای مرتبط با ایران در ژانویه لغو شد بعضی تحریم های دیگر هنوز باقی مانده است و این برای بعضی از شرکت های آمریکایی مشکلاتی ایجاد نموده است.

برای ملیا که اسپانیایی است لغو تحریم ها به این معنی است که زودتر از رقیب های آمریکایی می توانند وارد ایران شوند.

منبع: الی گشت

به "ادغام متل قو و هتل 5 ستاره اسپانیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادغام متل قو و هتل 5 ستاره اسپانیایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید