کناره گیری نامزد قطری انتخابات ریاست AFC در حمایت از شیخ سلمان

به گزارش وبلاگ خوراکی، قطری ها با وجود داشتن گزینه در میان نامزدهای انتخابات ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا از رئیس بحرینی فعلی این سازمان برای ادامه دادن به فعالیتش در این سمت حمایت کردند.

کناره گیری نامزد قطری انتخابات ریاست AFC در حمایت از شیخ سلمان

به گزارش وبلاگ خوراکی، اتحادیه فوتبال قطر حمایت خود را از کاندیداتوری شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه برای انتخابات ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) اعلام نمود.

انتخابات ریاست AFC ششم آوریل (17 فروردین) در مجمع عمومی این کنفدراسیون در کوالالامپور برگزار می گردد و پیش از این سعود عبدل العزیز المهندی، نایب رئیس اتحادیه فوتبال قطر نیز برای آن کاندیدا شده بود. او اما اکنون حمایت خود و همکارانش از کاندیداتوری شیخ سلمان را اعلام نموده است.

المهندی در نشست خبری گفت: موضع ما در اتحادیه فوتبال قطر در جهت حمایت از شیخ سلمان از زمان شروع ریاست او در کنفدراسیون فوتبال آسیا بوده است، جایی که من و او از نزدیک تعامل داشته ایم. من به شخصه و به طور کلی اتحادیه فوتبال قطر، حامی شیخ سلمان بن ابراهیم و ابقای او به عنوان رئیس AFC هستیم و اطمینان داریم که او می تواند اهداف فوتبال آسیا را در جهتی که متمایز و موجب ارتقای آن باشد، محقق کند.

در واکنش به حمایت قطری ها، شیخ سلمان نیز از اتحادیه فوتبال قطر و رئیس آن شیخ حمد بن خلیفه بن احمد آل ثانی تقدیر کرد و این حرکت آنها را نشانه ای از وجود اتحاد و روحیه همکاری در خانواده فوتبال آسیا دانست.

به این ترتیب با حمایت المهندی و قطری ها از شیخ سلمان، نامزد قطری در انتخابات ریاست AFC کاندیدا نخواهد بود و این به معنای ادامه حضور شیخ سلمان در این پست است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کناره گیری نامزد قطری انتخابات ریاست AFC در حمایت از شیخ سلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کناره گیری نامزد قطری انتخابات ریاست AFC در حمایت از شیخ سلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید