کشف 50 قلم کالای قاچاق در شهرستان چرداول ، تصادف در محور ایلام به ایوان 3 نفر کشته بر جای گذاشت

به گزارش وبلاگ خوراکی، مهم ترین حوادث امروز بیست و نهم شهریور ماه سال 98 را می توانید در این بسته خبری بخوانید.

کشف 50 قلم کالای قاچاق در شهرستان چرداول ، تصادف در محور ایلام به ایوان 3 نفر کشته بر جای گذاشت

به گزارش از ؛ مهم ترین حوادث امروز بیست و نهم شهریور ماه سال 98 را می توانید در این بسته خبری بخوانید.

کشف 50 قلم کالای قاچاق در شهرستان چرداول

جانشین انتظامی شهرستان چرداول از کشف 50 قلم کالای قاچاق و توقیف یک دستگاه خودرو در این شهرستان اطلاع داد.

سرهنگ امیر بازیار جانشین انتظامی شهرستان چرداول گفت: ماموران ایست و بازرسی سیمره در راستای برخورد با قاچاق کالا و ارز، یک دستگاه پژو 405 را متوقف کردند.

او اضافه نمود: در آنالیز اولیه از خودرو ها تعداد50 قلم کالای قاچاق شامل، 30دستگاه اتو بخار،10 دستگاه آبمیوه گیری و 10دستگاه چرخ گوشت قاچاق و فاقد هرگونه مدارک قانونی کشف شد.

بازیار در ادامه با بیان اینکه ارزش ریالی کالای کشف شده 300 میلیون ریال برآورد شده است اظهار کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی گردید.

تصادف در محور ایلام به ایوان 3 نفر کشته بر جای گذاشت

رئیس پلیس راه استان ایلام از وقوع یک فقره تصادف فوتی در محور ایلام به ایوان بعد از تونل پیامبر اعظم (ص) نرسیده به دهستان سراب اطلاع داد.

سرهنگ رضا همتی زاده رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: در این سانحه دلخراش و بر اثر برخورد سواری سمند با پژو پارس به علت شدت تصادف، راننده هر دو وسیله نقلیه و سرنشین سمند در دم کشته شدند.

او اضافه نمود: کارشناسان پلیس راه ایلام - اسلام آباد با حضور در صحنه تصادف علت تامه را بی احتیاطی از جانب راننده سواری سمند به علت تجاوز به چپ از محور راه اعلام کردند.

همتی زاده اظهار کرد: هر حادثه ای که اتفاق می افتد، زاده یک تخلف است و متاسفانه بسیاری از رانندگان به قوانین و مقررات و توصیه های پلیس توجه نمی نمایند و با ارتکاب تخلفات حادثه ساز در جاده ها باعث ناامنی و وقوع تصادفات شده و جاده ها را به قتلگاه تبدیل می نمایند.

رئیس پلیس راه استان ایلام اعلام کرد: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات و صبر و حوصله در رانندگی بتوانیم در راستای پیشگیری از تصادفات و تلفات انسانی گامی به سوی فرهنگ ایمنی ترافیک بر داریم و آرامش بر جاده ها را حاکم کنیم.

ن

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کشف 50 قلم کالای قاچاق در شهرستان چرداول ، تصادف در محور ایلام به ایوان 3 نفر کشته بر جای گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 50 قلم کالای قاچاق در شهرستان چرداول ، تصادف در محور ایلام به ایوان 3 نفر کشته بر جای گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید