کره ای ها فیلم توهین آمیز به تیم ملی ایران را حذف کردند

به گزارش وبلاگ خوراکی، اتحادیه فوتبال کره جنوبی در اقدامی عجیب اعتبار تیم ملی فوتبال ایران را زیرسؤال برد.

کره ای ها فیلم توهین آمیز به تیم ملی ایران را حذف کردند

به گزارش وبلاگ خوراکی، اتحادیه فوتبال کره جنوبی در آستانه دیدار محبت آمیز فردا (سه شنبه) تیم ملی فوتبال این کشور و ایران اقدام به انتشار فیلمی بحث برانگیز کرد که با واکنش کاربران اینترنتی و طرفداران تیم ملی کشورمان در فضای مجازی همراه شد.

در فیلم مدنظر که ساعاتی بعد از صفحه رسمی اتحادیه فوتبال کره جنوبی در شبکه اجتماعی توئیتر حذف شد، این فدراسیون به نوعی ملی پوشان کشورمان را به انجام بازی کثیف و وقت تلف کردن در جریان بازی ها متهم نموده بود و حتی قطری ها را پیرو این سبک بازی ایرانی ها دانست.

استیو هان، فوتبال نویس کره ای سایت گل این حرکت اتحادیه فوتبال کره جنوبی را بی کلاس با روشی ناخوشایند توصیف کرد. این روزنامه نگار کره ای نوشت اتحادیه فوتبال کره جنوبی در این فیلم بازیکنان قطری را نشان می دهد که در حالی که روی زمین غلت می زنند می گویند قوانین فوتبال ایران و در بخش دیگری از این فیلم آمده که هئونگ مین سونِ در سطح جهانی آنها را شکست خواهد داد و عدالت را به ارمغان خواهد آورد.

کاربران ایرانی در شبکه های اجتماعی معتقدند دلیلی نداشته اتحادیه فوتبال کره جنوبی در آستانه این بازی محبت آمیز که حساسیتی ندارد، چنین فیلم توهین آمیزی را منتشر کند. پس از حمله کاربران ایرانی به صفحه رسمی اتحادیه فوتبال کره جنوبی، کره ای ها محبور به حذف پست مربوط به این فیلم توهین آمیز شدند.

به گزارش وبلاگ خوراکی، تیم ملی فوتبال کره جنوبی 8 سال می گردد که پیروز به شکست ایران در رقابت های مختلف نشده است.

فیلم مدنظر را در زیر می بینید:

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کره ای ها فیلم توهین آمیز به تیم ملی ایران را حذف کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کره ای ها فیلم توهین آمیز به تیم ملی ایران را حذف کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید