نزاع دسته جمعی در یک شعبه اخذ رای در یاسوج ، واکنش پلیس به شایعه وجود کشته در درگیری

به گزارش وبلاگ خوراکی، جانشین انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ساعت حدود 20 و 27 دقیقه امروز و در پی اعلام به مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی در شعبه اخذ رای توسط طرفداران دو تن از کاندیداها در یکی از مدارس واقع در شرف آباد یاسوج، بلافاصله ماموران پلیس وارد عمل شدند.

نزاع دسته جمعی در یک شعبه اخذ رای در یاسوج ، واکنش پلیس به شایعه وجود کشته در درگیری

به گزارش وبلاگ خوراکی به نقل از ایسنا، سرهنگ کیقباد مصطفایی اضافه کرد: با حضور به موقع و مقتدرانه پلیس در صحنه درگیری، تعداد دو نفر از افراد شرکت کننده در این نزاع دستگیر و چند نفر از آنها باتوجه به تاریک بودن هوا، از صحنه متواری شدند.

وی اظهارکرد: در فضای مجازی شایعاتی مبنی بر کشته و زخمی شدن افرادی در پی وقوع این نزاع در حال انتشار است که پلیس استان، قویا این موضوع را تکذیب می نماید.

این مقام انتظامی در استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: اقدامات کنترلی توسط پلیس و دعوت به آرامش برای جلوگیری از تشدید درگیری و اعتماد به پلیس و دستگاه قضایی برای شناسایی و دستگیری دیگر عاملان این واقعه انجام شد که خوشبختانه شاهد همکاری بسیار خوب شهروندان با پلیس بودیم.

سرهنگ مصطفائی در سرانجام تاکید نمود: نیروی انتظامی بر اساس وظیفه ذاتی خود در برقراری امنیت و آرامش، شهروندان کوتاه نکرده و با افرادی که به هر نحو بخواهند امنیت و آرامش جامعه را به خطر بیندازند با اقتدار برخورد خواهد نمود.

منبع: همشهری آنلاین

به "نزاع دسته جمعی در یک شعبه اخذ رای در یاسوج ، واکنش پلیس به شایعه وجود کشته در درگیری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نزاع دسته جمعی در یک شعبه اخذ رای در یاسوج ، واکنش پلیس به شایعه وجود کشته در درگیری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید