نباید بگذاریم بازیکنان جوان وارد حاشیه شوند

به گزارش وبلاگ خوراکی، پژمان منتظری پس از پیروزی یک بر صفر استقلال برابر ماشین سازی تبریز در استادیوم آزادی گفت: بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم به یک برد شیرین دست پیدا کنیم.

نباید بگذاریم بازیکنان جوان وارد حاشیه شوند

وی اضافه نمود: ما بازی به بازی پیش می رویم و به سایر نتایج توجهی نمی کنیم. هدفمان این است که بتوانیم هر بازی که در پیش رو داریم سه امتیاز آن را از آن خود کنیم.

کاپیتان استقلال ادامه داد: ما متأسفانه مسائل زیادی داریم. فرشید اسماعیلی بعد از آن پنالتی که مقابل پرسپولیس از دست داد مورد هجمه شدید نهاده شد. او عذرخواهی کرد ولی هنوز نتوانسته به شرایط ایده آل برگردد. اسماعیلی مصدوم است ولی با قرص مسکن خودش را به بازی می رساند تا بتواند به استقلال یاری کند. در مورد فرشید باقری هم باید بگویم او یکی از ستاره های استقلال است. زحمات زیادی برای آبی پوشان کشیده و من فردا با فتحی صحبت می کنم تا اجازه بازگشت او به تمرین داده گردد.

وی با انتقاد از بعضی بازیکنان جوان استقلال گفت: شاید چند بازیکن جوان از من ناراحت بشوند اما مهدی قائدی نباید خانه شخصی داشته باشد اگر به تازگی خانواده اش به تهران آمده اند اما اعتقاد دارم بازیکنانی چون قائدی، فیاض منش و رضا کریمی باید در هتل زندگی نمایند.

منتظری تاکید نمود: آدم های زیادی دور و بر بازیکنان جوان هستند و ولی آنها از شرایط ایده آل دور می شوند این استقلال است که ضربه می خورد. بنابراین باید بیشتر مراقب جوانان بود تا از راستا اصلی خارج نشوند.

وی در مورد ناراحتی طرفداران از تیم بعد از شکست برابر پرسپولیس اضافه نمود: مقابل قرمزپوشان تهرانی بازی خوبی به نمایش گذاشتیم اما متأسفانه آن شکست باعث شد تا طرفداران ما از این وضعیت ناراحت شوند ولی مطمئنم با بردهایی که بدست آورده ایم آنها ما را حمایت خواهند کرد.

وی در انتها و در مورد دیدار هفته آینده استقلال برابر الهلال هم گفت: بازی سختی پیش رو داریم و باید اگر می خواهیم صعود کنیم الهلال را در بازی برگشت هم شکست دهیم. با توجه به اینکه ما هر 4 روز یکبار بازی می کنیم ریکاوری خوبی نمی توانیم انجام دهیم ولی کوشش می کنیم تا در برابر الهلال با ارائه یک بازی خوب نتیجه مورد نظر را کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نباید بگذاریم بازیکنان جوان وارد حاشیه شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نباید بگذاریم بازیکنان جوان وارد حاشیه شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید