معروف: نباید مقابل برزیل به فکر نتیجه باشیم

به گزارش وبلاگ خوراکی، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت که این تیم در مصاف با برزیل نباید به فکر نتیجه باشد.

معروف: نباید مقابل برزیل به فکر نتیجه باشیم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ خوراکی، سعید معروف در خصوص پیروزی 3 بر یک ایران مقابل استرالیا در جام دنیای والیبال 2019 ژاپن گفت: هر دو تیم، شناخت خوبی از یکدیگر داشتند، چون در یک ماه گذشته سه یا چهار بار با هم بازی نموده بودیم. استرالیا کیفیت بالایی دارد. ما امروز در اسپک های پشت خط، خوب عمل کردیم و دریافت بازیکنان ایران هم خیلی خوب بود. این عوامل باعث شد تا برنده شویم و نتیجه خوبی بگیریم.

کاپیتان تیم ملی ایران در خصوص بازی بعدی با برزیل گفت: ما در دو روز گذشته، شرایط خوبی داشتیم. ما جام دنیای را خیلی بد آغاز کردیم، ولی در طول مسابقات بهتر شدیم. ما باید در بازی بعدی به مصاف برزیل برویم که بهترین تیم دنیا است. ما باید از بازی خود لذت ببریم و به نتیجه فکر نکنیم.

معروف در خصوص نیمکت نشینی در دو بازی گذشته تیم ایران توضیح داد: ما بازیکنان خوبی در تیم خود داریم. ما در هر پست، بازیکنان جوانی داریم. من فکر می کنم این استراتژی تیم ایران است و ما نمی دانیم که در بازی بعدی چه کسی به میدان خواهد رفت. پاسور دوم تیم ما (جواد کریمی) در حال حاضر خیلی خوب بازی می نماید. او تمرکز کافی روی هر بازی دارد. او در بازی به میدان رفته است و دو برد کسب نموده ایم. من امیدوارم به همین شکل به کسب نتیجه ادامه بدهیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "معروف: نباید مقابل برزیل به فکر نتیجه باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معروف: نباید مقابل برزیل به فکر نتیجه باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید