شهادت یک مرزبان در پایگاه دریابانی میناب

به گزارش وبلاگ خوراکی، فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از درگیری مرزبانان با قاچاقچیان سوخت و شهادت یک نفراز مرزبانان پایگاه دریابانی میناب به نام ستوان سوم محمد احمدی سکل در این درگیری اطلاع داد.

شهادت یک مرزبان در پایگاه دریابانی میناب

به گزارش وبلاگ خوراکی، سردار حسین دهکی گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا، احشام و سوخت؛ اکیپ گشت دریایی پایگاه دریابانی میناب حین گشت زنی در فاصله یک مایلی به ساحل، با تعدادی کثیری شناور حامل سوخت قاچاق که به صورت گروهی در حال حرکت به سمت نوار مرز بودند، برخورد کردند.

وی اضافه کرد: حین تعقیب و گریز، یک فروند از شناور های قاچاقچیان با نیت صدمه زدن، به شناور سازمانی حمله ور شده که در اثر برخورد شناور قاچاقچیان با شناور دریابانی، مرزبان محمد احمدی سکل به دلیل برخورد با شناور از ناحیه سر و کتف دچار جراحت و خون ریزی شده که بلافاصله برای مداوا به بیمارستان شهرستان سیریک انتقال داده شد.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان توضیح داد: با وجود کوشش کارکنان بیمارستان، اقدامات درمانی و احیاء موثر واقع نشد و ستوان سوم محمد احمدی سکل به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

سردار دهکی با اشاره به اینکه شناور مهاجم از محل متواری شده است، گفت: کوشش مرزبانان برای شناسایی و دستگیری عاملان شهادت مرزبان غیور وطن ادامه دارد.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان ضمن محکوم کردن این واقعه و ابراز همدردی با خانواده آن شهید والامقام، گفت: اقدامات مرزبانی نیروی انتظامی تنها به برخورد با قاچاقچیان و سوداگران مرگ خلاصه نمی گردد بلکه امروز بزرگترین مسئولیتی که بر دوش ما نهاده شده است، ادامه راه شهدا و قدردانی و همدردی با خانواده های معظم شهداست.

منبع: جام جم آنلاین

به "شهادت یک مرزبان در پایگاه دریابانی میناب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهادت یک مرزبان در پایگاه دریابانی میناب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید