روزهای ناآرام تراکتور ادامه دارد؛ اختلافات به اوج رسید

به گزارش وبلاگ خوراکی، تهران (پانا) - تیم متمول تراکتور تبریز که به رغم هزینه های بالا نتوانسته به نتیجه دلخواه هوادارانش برسد، شاهد یک تغییر دیگر شده است.

روزهای ناآرام تراکتور ادامه دارد؛ اختلافات به اوج رسید

پس از حضور محمدرضا زنوزی به عنوان مالک تراکتور تبریز و با خریدهای نجومی و کهکشانی این سرمایه دار آذربایجانی برای این تیم، امیدهای طرفداران تراکتور برای درخشش در لیگ برتر و رسیدن به قهرمانی به اوج خود رسیده بود اما مرور زمان باعث شده است تا این تیم دچار حاشیه های زیادی در مسائل مدیریتی گردد.

در حالی که چند روزی از اخراج علیرضا منصوریان و مصاحبه شدیدالحن او علیه مالک باشگاه تراکتور تبریز نگذشته است و هنوز آرامش کامل بر این تیم حاکم نشده، یک تغییر مدیریتی پر سر و صدای دیگر در باشگاه تراکتور اتفاق افتاده است.

هوشنگ نصیرزاده که پیش از این مدیرعامل تیم ماشین سازی تبریز بود و چندی پیش به سمت معاونت ورزشی باشگاه تراکتور رسیده بود، بدنبال اختلاف نظر با مدیرعامل جوان این باشگاه از سمت خود استعفا داد تا تصمیمی سخت را پیش روی محمدرضا زنوزی مالک متمول تراکتور قرار دهد. تصمیمی که باعث خواهد شد زنوزی بین سجاد سیاح مدیرعامل جوان این تیم و هوشنگ نصیرزاده یکی از انتخاب کند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "روزهای ناآرام تراکتور ادامه دارد؛ اختلافات به اوج رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزهای ناآرام تراکتور ادامه دارد؛ اختلافات به اوج رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید