راه چاره پرسپولیسی ها برای حل مشکل زمین تمرین: بازگشت به درفشی فر

به گزارش وبلاگ خوراکی، پرسپولیس تمریناتش پیش از بازی با نساجی و سپیدرود را در استادیوم درفشی فر برگزار می نماید تا پیمانکاران جدید استادیوم شهید کاظمی فرصت ترمیم زمین چمن این استادیوم را داشته باشند.

راه چاره پرسپولیسی ها برای حل مشکل زمین تمرین: بازگشت به درفشی فر

پرسپولیس برای حل مشکل زمین تمرین خود راه حل جدیدی پیدا نموده است. محسن خلیلی برای پیدا کردن زمین تمرین جدید برای پرسپولیس از زمین چمن چند استادیوم بازدید کرد اما هیچ کدام کیفیت لازم را نداشتند. از این رو پرسپولیسی ها راه حل جدیدی برای حل مشکل زمین تمرین خود پیدا کردند و تصمیم به اسباب کشی گرفتند.

با نظر مدیریت باشگاه پرسپولیس و همین طور محسن خلیلی به عنوان مدیر تیم پرسپولیس، در اولین اقدام پیمانکار استادیوم شهید کاظمی تغییر کرد تا گروه جدیدی روی زمین چمن این استادیوم نظارت داشته باشند.

با توجه به اینکه پرسپولیس باید دو هفته پشت سر هم (هفته بیست و یکم و هفته بیست و دوم) مقابل تیم های نساجی و سپیدرود در زمین چمن مصنوعی استادیوم های مازندران و رشت به میدان رود، سرخپوشان با نظر برانکو تمرینات شان پیش از این دو بازی را در استادیوم درفشی فر برگزار خواهند کرد. چمن زمین استادیوم درفشی فر مصنوعی است و شرایط لازم را برای میزبانی از تمرین شاگردان برانکو دارد.

پرسپولیس 17 اسفند میهمان نساجی و 25 اسفند میهمان سپیدرود است و تمریناتش پیش از این بازی ها را در استادیوم درفشی فر برگزار می نماید. در مدتی هم که پرسپولیس آنجا تمرین خواهد نمود، پیمانکاران جدید استادیوم شهید کاظمی این فرصت را دارند که روی زمین چمن این استادیوم کار و آن را ترمیم نمایند.

11 - 220

منبع: ایران ورزشی

به "راه چاره پرسپولیسی ها برای حل مشکل زمین تمرین: بازگشت به درفشی فر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه چاره پرسپولیسی ها برای حل مشکل زمین تمرین: بازگشت به درفشی فر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید