خبرنگاران 504 نفر برای انتخابات شوراهای روستایی استان سمنان ثبت نام کردند

به گزارش وبلاگ خوراکی، سمنان-خبرنگاران- طبق اعلام ستاد انتخابات استان سمنان، تا خاتمه روز سوم ثبت نام از داوطلبان در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستایی، ثبت نام 504 نفر از داوطلبان نهایی شد.

خبرنگاران 504 نفر برای انتخابات شوراهای روستایی استان سمنان ثبت نام کردند

به گزارش شامگاه چهارشنبه وبلاگ خوراکی از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان سمنان، 110 نفر در روز نخست، 170 نفر در روز دوم و 224 نفر در روز سوم ثبت نام داوطلبان عضویت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا در استان نام نویسی کردند.

در سومین روز از ثبت نام شورای اسلامی روستا 224 نفر در سطح استان ثبت نام کردند که از این تعداد 207 نفر آقا و 17 نفر خانم هستند.

194 نفر از افراد ثبت نام شده به صورت حضوری و 30 نفر به صورت غیر حضوری ثبت نام کردند.

داوطلبان ثبت نام شورای روستایی روز سوم، از نظر تحصیلات 97 نفر زیر دیپلم، 61 نفر دیپلم، 22 نفر فوق دیپلم، 32 نفر لیسانس، 10 نفر فوق لیسانس و 2 نفر تحصیلات حوزوی دارند.

در بین شهرهای استان سمنان، در روز سوم ثبت نام شاهرود با 74، دامغان با 50 و گرمسار با 26 داوطلب بیشترین ثبت نام را داشتند.

به گزارش وبلاگ خوراکی، از تاریخ 16 فروردین تا روز یکشنبه 22 فروردین از ساعت هشت صبح تا 18 عصر هر روز به صورت حضوری و غیر حضوری در کلیه بخشداری های استان ثبت نام از افراد واجد شرایط شورای روستا صورت می گیرد.

انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بیست و هشتم خرداد امسال برگزار می شود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 504 نفر برای انتخابات شوراهای روستایی استان سمنان ثبت نام کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 504 نفر برای انتخابات شوراهای روستایی استان سمنان ثبت نام کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید