خبرنگاران جاده ایلام - مهران از فردا مسدود می گردد

به گزارش وبلاگ خوراکی، ایلام - خبرنگاران - رییس پلیس راه استان ایلام گفت: به منظور اجرای عملیات عمرانی بخشی از راستا جاده ایلام - مهران از فردا دوشنبه به 9 روز مسدود می گردد.

خبرنگاران جاده ایلام - مهران از فردا مسدود می گردد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس ایلام، سرهنگ رضا همتی زاده گفت: محور ایلام - مهران کیلومتر هفت به دلیل اجرای عملیات انفجار، ریزش و ترانشه برداری از فردا دوشنبه پنجم اسفندماه لغایت 13 اسفندماه مسدود می گردد.

وی اضافه کرد: محورهای جایگزین شامل ایلام - جاده قدیم صالح آباد و بالعکس و همچنین ایلام- ملکشاهی - ترشابه و بالعکس خواهد بود.

رییس پلیس راه استان ایلام یادآور شد: رانندگانی که قصد سفر در این راستاها را دارند باید با سرعت مطمئنه حرکت نموده و از ارتکاب تخلفاتی که منجر به حوادث ترافیکی می گردد خودداری نمایند.

سرهنگ همتی زاده یادآور شد: رانندگان با رعایت اصول ایمنی در رانندگی، سفری مطمئن خواهند داشت؛ مدت زمان تردد در جاده ها از مبدا تا رسیدن به مقصد هم بخشی از سفر بوده پس بهتر است مسافران از این زمان هم برای بهره مندی سفر خود استفاده نمایند.

شهرستان مهران در 85 کیلومتری جنوب غربی ایلام واقع شده است و مرز بین المللی مهران در 11 کیلومتری این شهر مهمترین کانون تردد زائرین عتبات عالیات است که هر سال بیش از سه میلیون زائر از این راستا به شهرهای مذهبی عراق سفر می نمایند که بخش قابل توجهی از این زائران در ایام منتهی به اربعین از مرز مهران تردد می نمایند.

تعریض و بهسازی جاده ایلام - مهران در چند سال اخیر با توجه به افزایش حجم سفرهای زائرین اربعین در دستور کار مسئولان قرار گرفته و با اتخاذ تدابیر مناسب و اختصاص اعتبار از سوی دولت، بخش هایی از این راستا در این مدت تعریض شده و عملیات تعریض بخش های دیگری نیز از این جاده در دست انجام است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران جاده ایلام - مهران از فردا مسدود می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران جاده ایلام - مهران از فردا مسدود می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید