جام حذفی تنیس بانوان، قهرمانی یربه یر با غلبه بر آموزشگاه تنیس اسفندیاری

به گزارش وبلاگ خوراکی، جام حذفی تنیس بانوان با انجام ملاقات نهایی و قهرمانی تیم یربه یر به خاتمه رسید.

جام حذفی تنیس بانوان، قهرمانی یربه یر با غلبه بر آموزشگاه تنیس اسفندیاری

به گزارش وبلاگ خوراکی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، فینال رقابت های جام حذفی بانوان کشور مابین تیم های یربه یر و آموزشگاه تنیس اسفندیاری برگزار و در نهایت نماینده البرز پیروز شد با نتیجه 2 بر یک از سد تیم آموزشگاه تنیس اسفندیاری عبور کند تا عنوان قهرمانی این مسابقات را از آن خود کند.

در نخستین ملاقات بخش انفرادی سابینا شایلدولینا از تیم آموزشگاه تنیس اسفندیاری با نتیجه 6 بر 2 و 6 بر 3 ماندگار فرزانی را برد. در دومین مسابقه بخش انفرادی شهرزاد بانی سعید از تیم یربه یر با نتیجه 6 بر 2 و 6 بر یک از سد میترا ابراهیمی عبور کرد تا نتیجه نهایی با انجام ملاقات بخش دو نفره تعیین گردد.

با انجام ملاقات دو نفره، تیم یربه یر با ترکیب رومینا زینالی و ماندگار فرزامی با نتیجه 6 بر 4 و 6 بر 4 مقابل تیم آموزشگاه تنیس اسفندیاری با ترکیب سابینا شایلدولینا - میترا ابراهیمی به پیروزی رسید.

به این ترتیب تیم یربه یر با ترکیب ماندگار فرزامی، رومینا زینالی و شهرزاد بانی سعید و به مربیگری نازنین سیوشانسی و سرپرستی باران بارانی عنوان قهرمانی را تصاحب کرد.

تیم آموزشگاه تنیس اسفندیاری با ترکیب سابینا شایلدولینا، میترا ابراهیمی و صدف ایرانمنش نایب قهرمان شد.

تیم های K2 الف با ترکیب پرنیا رکن آبادی، آنیتا مهره کش، هانا سلطانی و فاطمه امید و به مربیگری لادن اخلاصی و سرپرستی ساحل کاشانی، به همراه تیم ملیوان با ترکیب پادنا قورچیان، الهه ظفرخواه و سرپرستی نادیا اسحاقی عنوان سوم مشترک را به نام خود ثبت کردند. به این ترتیب این مسابقات پس از دو هفته رقابت تنیسورها در زمین های المپیک کیش، امروز (پنجشنبه) با انجام ملاقات فینال به خاتمه رسید.

سرداوری این مسابقات بر عهده شروین صفوی، داور نشان سفید کشورمان بود و سمیرا قدسی مدیریت بازی ها را بر عهده داشت. مراسم اختتامیه مسابقات با حضور نمایندگان فدراسیون تنیس کشورمان و ورزش کیش برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جام حذفی تنیس بانوان، قهرمانی یربه یر با غلبه بر آموزشگاه تنیس اسفندیاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام حذفی تنیس بانوان، قهرمانی یربه یر با غلبه بر آموزشگاه تنیس اسفندیاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید