آخرین وضعیت ورودی شهر اهواز

به گزارش وبلاگ خوراکی، پس از کوشش روز گذشته برای احداث سیل بند، امروز سطح آب در ورودی شهر اهواز کاهش پیدا نموده است و تردد در میدان ابتدای شهر روان است.

آخرین وضعیت ورودی شهر اهواز

روز گذشته سطح آب در ورودی شهر اهواز بسیار بالا بود و تردد در میدان ورودی شمال غربی شهر به سختی انجام می شد.

نیروهای عملیاتی و مردم از شب گذشته تاکنون با احداث سیل بند در مقطع ورودی اهواز شرایطی را ایجاد نموده اند که مانع ورود آب به اهواز شوند.

احداث این سیل بند در مقطع ورودی اهواز و در محور اهواز - شوش باعث شده تردد در این محور به صورت کامل متوقف گردد و هیچ خودرویی امکان عبور از این محور را ندارد.

عملیات ساخت سیل بند ورودی اهواز در مقاطع پایین تر از ورودی شهر نیز همچنان توسط نیروهای عملیاتی حاضر در منطقه ادامه دارد.

به گفته یکی از نیروهای عملیاتی حاضر در منطقه سه شبانه روز است که این نیروها در کوشش هستند تا مانع ورود آب به شهر اهواز شوند.

این تیم های عملیاتی با یاری امکانات ارسال شده و مردم، شب گذشته توانسته اند سیل بند ورودی شهر اهواز را تکمیل نمایند تا آب وارد اهواز نگردد.

اکنون پل ورودی شهر اهواز را آب فرا گرفته و این سیل بند بر روی پل احداث شده است. کار احداث سیل بند در دیگر مقاطع ورودی شهر نیز همچنان ادامه دارد.

مردم برای دیدن شرایط آب در ورودی شهر تجمع نموده اند و نیروهای عملیاتی حاضر در منطقه در کوشش هستند تا تجمع مردم را پراکنده نمایند.

آب در اطراف استادیوم غدیر اهواز که در نزدیکی ورودی شهر واقع شده، قرار گرفته است اما وارد استادیوم نشده و شرایط استادیوم مساعد است.

به گفته یکی از شهروندان، آب از شب گذشته و پس از احداث این سیل بند، در منطقه فروکش نموده و سطح آن پایین آمده است.

اکنون سطح آب بر روی پل ورودی شهر اهواز در حال فروکش کردن است. آبی که در روزهای گذشته در میدان ورودی شهر وجود داشت نیز به طور کامل عقب نشینی نموده و تنها در بعضی از نقاط میدان آب به صورت جزئی مشاهده می گردد.

با احداث این سیل بند راستا اهواز- شوش- دزفول- اندیمشک به صورت کامل بسته شده و خودروها باید برای تردد از راستا جایگزین اهواز - شوشتر به سمت شوش، دزفول و اندیمشک تردد نمایند.

همچنین راستا میدان بارفروشان اهواز بسته شده است و برای رفتن به این میدان باید از راستا جایگزین استفاده گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آخرین وضعیت ورودی شهر اهواز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین وضعیت ورودی شهر اهواز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید