هلاکت 22 داعشی در جنوب کرکوک

به گزارش وبلاگ خوراکی، بالگردهای هوانیروز ارتش و نیروهای سازمان الحشد الشعبی عراق امروز جمعه 22 نفر از عناصر گروه تروریستی داعش را در جنوب استان کرکوک این کشور به هلاکت رساندند.

هلاکت 22 داعشی در جنوب کرکوک

واحد اطلاع رسانی سازمان الحشد الشعبی عراق در بیانیه ای گفت: هوانیروز ارتش یک مقر گروه تروریستی داعش در ناحیه وادی الشای در جنوب کرکوک را هدف قرار داد.

این بیانیه افزود: در این حمله، 20 عنصر داعش کشته و یک خودرو و مقادیری سلاح منهدم شد.

براساس این بیانیه، نیروهای تیپ 22 سازمان الحشد الشعبی عراق نیز بعد از این حمله هوایی، دو تروریست دیگر را در نزدیک این مقر به هلاکت رساندند.

این بیانیه خاطرنشان ساخت: این عملیات و حمله هوایی براساس داده های اطلاعاتی واحد اطلاعات سازمان الحشد الشعبی و برای دریافت خون شهیدان تیپ 22 این سازمان صورت گرفت.

شنبه شب نیز در نتیجه حمله عناصر گروه تروریستی داعش به نیروهای تیپ 22 سازمان الحشد الشعبی در اطراف ناحیه العیث در منطقه حمرین در استان صلاح الدین 11 نیروی این سازمان از جمله حسین سعیدان گاطع ابو علیاء الحسیناوی فرمانده گردان سوم تیپ 22 شهید و 12 نفر از این نیروها زخمی شدند.

در پی این حمله تروریستی، نیروهای مسلح عراق بر شدت عملیات خود علیه بقایای گروه تروریستی داعش در مناطق مختلف این کشور افزودند.

عراق در سال 2017 میلادی پس از سه سال نبرد، پیروزی بر گروه تروریستی داعش را گفت اما عناصر و هسته های پراکنده این گروه تروریستی هنوز در برخی مناطق استان های دیاله، کرکوک، نینوا، صلاح الدین، الانبار و بغداد فعال هستند.

نیروهای امنیتی عراق برای پاکسازی کامل این مناطق از وجود عناصر تروریستی تلاش می کنند.ایرنا

منبع: ایران آنلاین

به "هلاکت 22 داعشی در جنوب کرکوک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هلاکت 22 داعشی در جنوب کرکوک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید