شهروندان برای پیوستن به پویش سبزی پلو ماهی با نیازمندان با شماره 4379 تماس بگیرند

به گزارش وبلاگ خوراکی، خبرنگاران آنلاین:مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران خاطرنشان کرد شهروندانی که قصد پیوستن به پویش سبزی پلو ماهی با نیازمندان را دارند می توانند با شماره گیری 4379 در این طرح مشارکت نمایند.

شهروندان برای پیوستن به پویش سبزی پلو ماهی با نیازمندان با شماره 4379 تماس بگیرند

سید نجم الدین محمدی در گفت وگو با شهرنوشت با بیان این که خدمت رسانی به نیازمندان هیچ وقت تعطیل نیست، گفت: پویش سبزی پلو ماهی با نیازمندان با موضوع پخت سبزی پلو با ماهی شب سال نو برای نیازمندان پایتخت اجرا خواهد شد.

محمدی با تاکید بر این که شب عید برای همه ما ایرانیان شبی به یاد ماندنی است و در کنار نیازمندان، این شب به یادماندنی تر خواهد شد، ادامه داد: طی اجرای این طرح که با همکاری شرکت های پرداخت الکترونیک از تاریخ 23 اسفند الی 12 فروردین اجرا می گردد، شهروندان و خیرین می توانند به وسیله کد یو اس اس دی #1398*780* برای داشتن سهمی در لبخند خانوده های نیازمند، در پویش سبزی پلو ماهی با نیازمندان مشارکت نمایند.

او گفت: پس از جمع آوری یاری های مردمی، رستوران های پایتخت سبزی پلو و ماهی را پخته و در نهایت بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

محمدی در انتها گفت: شهروندانی که تمایل دارند در این آیین ما را همراهی نمایند می توانند در موعد مقرر که روز 29 اسفند و اول فروردین است، همراه نیروهای خدماتی شهرداری تهران باشند. ضمن این که خیرین می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 4379 تماس بگیرند.

منبع: همشهری آنلاین

به "شهروندان برای پیوستن به پویش سبزی پلو ماهی با نیازمندان با شماره 4379 تماس بگیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهروندان برای پیوستن به پویش سبزی پلو ماهی با نیازمندان با شماره 4379 تماس بگیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید