ساری: نگران جدایی هازارد نیستم، بازیکنانی می خواهیم که عاشق باشگاه باشند

به گزارش وبلاگ خوراکی، سرمربی چلسی درباره جدایی احتمالی هازارد و پیوستن او به رئال نگران نیست و معتقد است بازیکنی مفید است که عاشق باشگاهش باشد.

ساری: نگران جدایی هازارد نیستم، بازیکنانی می خواهیم که عاشق باشگاه باشند

ساری: نگران جدایی هازارد نیستم، بازیکنانی می خواهیم که عاشق باشگاه باشند

چلسی در بازی رفت در لندن با سه گل پیروز شده اما ساری تاکید نمود شاگردانش باید برای کسب بیروزی در بازی فردا شب راهی زمین شوند.

مائوریتسیو ساری درباره دیدار با دیناموکیف گفت: این دیدار بسیار خطرناک برای ما است و ما باید با هدف به پیروزی به میدان برویم نه صعود. در غیر این صورت ممکن است در معرض خطر قرار بگیریم، بنابراین هدف ما این است که در این مسابقه پیروز شویم. می دانم بازی با دیناموکیف بسیار سخت است زیرا من بازی های دیگر این تیم را در لیگ اروپا دیدم و آنها فوتبال بسیار خوبی را ارائه می دهند. دیناموکیف در آخرین دیدار مقابل المپیاکوس نمایش بسیار خوبی ارائه داد. این باز از نظر ذهنی بسیار برای بازیکنان چلسی سخت خواهد بود زیرا ممکن است ما قدرت حریف را دست کم بگیریم.

او درباره رفتن هازارد به رئال پس از بازگشت زیدان می گوید: باید از خود او سوال کنید. من با هازارد درباره زیدان صحبت نکرده ام و نگران نیستم زیرا شما نظر من را می دانید. من فقط در تیمم بازیکنانی می خواهم که علاقه دارند برای چلسی بازی نمایند و عاشق باشگاه هستند، بنابراین دلیلی ندارد نگران باشم.

سرمربی چلسی در پاسخ به سوالی درباره میزان آمادگی ایگواین اضافه نمود: دیروز و بعد از مشورت با دکتر تصمیم گرفتیم وی در خانه بماند تا برای بازی بعدی آماده باشد.

منبع: ایران ورزشی

به "ساری: نگران جدایی هازارد نیستم، بازیکنانی می خواهیم که عاشق باشگاه باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساری: نگران جدایی هازارد نیستم، بازیکنانی می خواهیم که عاشق باشگاه باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید