حمله شدید یک اماراتی به شاهزاده اردنی به سبب جدایی از حاکم دبی

به گزارش وبلاگ خوراکی، یک شخصیت دانشگاهی امارات به شدت به شاهزاده هیا بنت الحسین به سبب درخواست طلاق از حاکم دبی حمله کرد و او را مورد اهانت و ناسزا قرار داد.

حمله شدید یک اماراتی به شاهزاده اردنی به سبب جدایی از حاکم دبی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ خوراکی به نقل از عربی 21، عبد الخالق عبدالله از اساتید دانشگاهی امارات به شاهزاده هیا بنت الحسین همسر محمد بن راشد آل مکتوم همسر حاکم دبی به خاطر شکایت علیه شوهرش در دادگاههای انگلیس به شدت حمله کرد.

شاهزاده هیا چندی پیش از دبی به لندن فرار کرد و سپس علیه همسرش در دادگاههای این کشور اقامه دعوا کرد تا از وی جدا شود.

عبدالله در توییتی نوشت: شاهزاده عاقل و محترم و با اصل و نسب فرار نمی کند و ربوده نمی شود و ناپدید نمی شود و کارهای خوب را انکار نمی کند و به طور قطع خاطر کسی را که او را اکرام کرده و عزیز دانسته و دوست داشته و محافظت کرده و فرزندانش را پناه داده و ارج و متزلتش را بالابرده و سرور همه شاهزاده ها قرار داده است، مکدر نمی کند.

شماری از کاربران این مطلب توییتری عبدالخالق عبدالله را کنایه آمیز و متهم کردن مستقیم شاهزاده هیا به کم اصل و نسب بودن و بی وفایی دانسته اند؛ با وجود اینکه هیا خواهر ناتنی عبدالله دوم شاه اردن است.

این کاربران تصریح کردند: این شخصیت دانشگاهی نزدیک به مراکز تصمیم گیری در ابوظبی با مطلب خود به طور غیر مستقیم اشاره کرده است که اصل و نسب شاهزاده هیا با خاندان آل مکتوم در امارات بهتر از اصل و نسب او به عنوان یک شاهزاده اردنی است.

به گفته این کاربران، عبدالخالق عبدالله که بدون اشاره به جزئیات اختلاف هیا و همسرش در کنار حاکم دبی صف آرایی کرده و از او حمایت کرده است، جنبه های انسانی پرونده را رعایت نکرده و قضاوت سختی به طور مستقیم کرده است.

این کاربران از اقدام عبدالخالق عبدالله برای ورود به یک موضوع شخصی یک زن و شوهر که هیچ ارتباطی به او ندارد، ابراز تعجب کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمله شدید یک اماراتی به شاهزاده اردنی به سبب جدایی از حاکم دبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله شدید یک اماراتی به شاهزاده اردنی به سبب جدایی از حاکم دبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید