بیهوش شدن بازیکنان تیم فوتبال بانوان بوشهر اغراق است!

به گزارش وبلاگ خوراکی و به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال، گلاره ناظمی در واکنش به خبر بیهوش شدن برخی از بازیکنان بانوان در مسابقه سپیدار و شاهین بوشهر اظهار کرد: مسابقات فوتبال بانوان چند سالی است که ساعت 10 صبح برگزار می شود. با توجه به اینکه مسابقات بانوان اکثراً در بازه زمانی پاییز و زمستان برگزار می شود این ساعت بهترین زمان برای مسابقات فوتبال بانوان است. با این حال در این دوره، به دلیل بازی های تیم ملی بانوان مسابقات لیگ برتر تا اردیبهشت ماه طول کشید.

بیهوش شدن بازیکنان تیم فوتبال بانوان بوشهر اغراق است!

وی اضافه نمود: از سوی دیگر برای برگزاری مطلوب مسابقات فوتبال، بانوان باشگاه ها و هیأت های فوتبال میزبان باید همکاری لازم را با سازمان لیگ داشته باشند و سازمان لیگ هیچ محدودیتی برای برگزاری مسابقات در ساعات مختلف روز ندارد؛ مشروط به اینکه همکاری وتعامل مثبتی از سوی میزبان با سازمان لیگ انجام شود.

ناظمی در مورد اینکه سرپرست تیم سپیدار مدعی شده که سازمان لیگ به درخواست آنها برای تغییر ساعت توجهی نداشته گفت: در روز مسابقه و در زمان شروع بازی دما 26 درجه سانتی گراد بود و در نیمه دوم دما به 33 درجه سانتی گراد رسید. قانون کولینگ برک (cooling break) را طبق قوانین فیفا در این بازی اجرا کردیم. از سوی دیگر باشگاه و هیأت میزبان در این مسابقه اعلام کردند در ساعت دیگری امکان برگزاری مسابقه را ندارند زیرا زمین و ورزشگاه در اختیار گروه دیگری است. با این حال به نظر بنده تیم میهمان به دنبال بزرگنمایی مسئله است. اینکه بازیکنان این تیم از گرما در هوای 33 درجه سانتی گراد بیهوش شده اند حرف اغراق آمیز است که با واقعیت همخوانی ندارد زیرا سایر بازیکنان در همین مسابقه بدون هیچ مسئله ای بازی را انجام دادند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بیهوش شدن بازیکنان تیم فوتبال بانوان بوشهر اغراق است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیهوش شدن بازیکنان تیم فوتبال بانوان بوشهر اغراق است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید